Penzion ČERNÁ LOUŽE v Českém ráji, Branžež

Nová Ves 42, Branžež, 29402
od 1.950 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Penzion a restaurace Černá louže nese název po nedaleké křižovatce lesních cest, kde se lidé potkávali věky věků, a proto i Vy zde můžete najít ubytování a chvíle klidu pro setkání s přáteli a vychutnat si skvělé jídlo, které je připravováno s největší péčí týmem našich kuchařů, kteří Vám pomohou se sestavením Vašeho menu. Vítejte v Českém ráji!

Další informace

V našich pokojích naleznete pohodlné spaní na nejlepších ručně vyráběných postelích světa s matracemi z koňských žíní. Pokoje nabízí plný komfort včetně servisu naší obsluhou. Relaxací v našem privátním klubu zapomenete na starosti všedních dní a užijete si komfort finské sauny a nejmodernější vířivky s relaxační hudbou. Zkušená a proškolená obsluha doporučí vína, která budou nejvíce ladit k Vašim vybraným pokrmům.


Ceny

Dvoulůžkový pokoj
2.190 Kč
Jednolůžkový pokoj
1.950 Kč
Přistýlka
250 Kč

Snídaně v ceně


Cena při ubytování na více nocí.

Služby

Bazén
Parkoviště
Připojení k internetu
Restaurace
Terasa

Vybavení pokojů

TV
Vlastní koupelna
WC
Minibar

Restaurace

Restaurace založená na vysoké gastronomii a kulinářských zážitcích používá vybrané regionální suroviny Českého ráje, které jsou pečlivě kontrolovány, aby spokojenost zákazníka byla na nejvyšší úrovni.

Pokrmy připravované týmem zkušených kuchařů vynikají nejen vyváženými chutěmi, ale i krásným vzhledem, jenž uchvátí zákazníkovi oči. K jídlům servírovaným s největší péčí obsluha nabídne to nejvíce se hodící víno. Vína nabízená v penzionu a restauraci Černá Louže nabízejí kvalitu a příjemný lad s atmosférou, která tu panuje.

Sportovní možnosti v okolí

Adrenalinové sporty
Cyklostezky

Mapa

Velká mapa