JD penzion, Mladá Boleslav

Čechova 700, Mladá Boleslav, 29301
od 900 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Pokud sháníte ubytování v Mladé Boleslavi, rádi Vás přivítáme v našem příjemném rodinném penzionu, kde se budete cítit téměř jako doma...

Další informace

Náš rodinný penzion má k dispozici kapacitu osmi pokojů. Z toho je šest pokojů jednolůžkových a dva pokoje jsou dvoulůžkové s lůžky u sebe. Pokud je požadavek na oddělená lůžka na dvoulůžkovém pokoji, je možnost tomuto požadavku vyhovět.

Každý pokoj je vybaven vlastním sociálním zařízením, lednicí, televizí a bezplatným přístupem k wi-fi přípojnému bodu neomezeně a v prostorách celého penzionu. Úklid na pokojích je prováděn každý den. Pokoje požadujeme uvolnit v den odjezdu do 10:00 hod, pokud se předem nedomluvíme jinak. Jako možnou službu nabízíme vyprání a vyžehlené vašeho prádla.

Hostům nabízíme v ceně ubytování snídaně.

Rodinný JD Penzion disponuje v zadní části terasou s výhledem do zelené zahrady. Díky této skutečnosti ji nazýváme "Terasou zelenou". Vzhledem k umístění terasy směrem na jih, se nám podařilo, že je od brzkého rána až do pozdního večera zalitá slunečním svitem.

Zelená terasa je částečně zakryta pergolou, která vám v letním období, kdy je sluníčko příliš vydatné nebo naopak v období vlahých letních dešťů, poskytne adekvátní ochranu. Na terase můžete tedy v klidu posedět pod pergolou ve stínu nebo naopak na sluníčku na zelené trávě téměř uprostřed zahrady.


Ceny

Dvoulůžkový pokoj
1.200 Kč
Jednolůžkový pokoj
900 Kč

Snídaně v ceně

Služby

Parkoviště
Připojení k internetu
Terasa
Vstup domácích zvířat
Bazén

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek
10
Dvoulůžkové pokoje
2
Jednolůžkové pokoje
6

Vybavení pokojů

TV
Satelit, kabelová TV
WC
Vlastní koupelna
Lednička

Sportovní možnosti v okolí

Cyklostezky

Mapa

Autobus 500m
Vlak 1km
Velká mapa