Penzion EVA, Kosmonosy

Boleslavská 147, 29306
od 850 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum 100m

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Penzion EVA je výhodně situován na okraji měst Mladá Boleslav, Kosmonosy a je optimálně vzdálen od rychlostní komunikace R10 mezi Prahou a Libercem. Poloha Penzionu EVA je strategická nejen pro vaše obhodní cesty (cca 500m od Škoda Auto a.s., snadný a rychlý přístup do centra města), ale i pro trávení vašeho volného času. Díky této poloze můžete být za 15 minut v krásné krajině Českého ráje a zrovnta tak i za necelou půl hodinu na okraji Prahy.

Další informace

Standardní vybavení všech pokojů Penzionu EVA zahrnuje WI-FI připojení (dostupnost po celém Penzionu EVA včetně zahrady). Každý pokoj je vybaven koupelnou se sprchou, WC, umyvadlem. Všechny pokoje Penzionu EVA jsou pro vaše maximální pohodlí odhlučněny speciálními okny a čalouněním vstupních dveří. Svým uspořádáním jsou vhodné i pro dlouhodobé pobyty. Pokoje Penzionu EVA jsou situovány v přízemí a prvním patře.

Ceny

Dvoulůžkový pokoj
1.100 Kč
Jednolůžkový pokoj
850 Kč

Snídaně v ceně


Ceny jsou stanoveny za pokoj včetně snídaně a parkování.Ceny jsou uvedeny bez DPH.

Služby

Parkoviště uzavřené
Připojení k internetu
Recepce non-stop
Restaurace
Masáže
Bazén
Zahrada

Vybavení pokojů

Vlastní koupelna
Lednička
Satelit, kabelová TV
TV
WC

Restaurace

Snídaně jsou hostům servírovány v jídelně nebo na zahradní terase, která přímo na jídelnu navazuje.

Sportovní možnosti v okolí

Bazén vnitřní
Bowling, kuželky
Fitness, posilovna
Golf
Jezdectví, koně
Tenisový kurt

Okolí

 

Pro zákazníky, kteří se ve volných chvílích rádi pohybují, jsme připravili seznam míst, kde si můžou zasportovat.

  • Bowling Olympia Centrum – Havlíčkova ulice, Mladá Boleslav
  • Fitness / Bowling centrum v Bakově nad Jizerou Galaxie (tento sportovní areál je vzdálen zhruba 10 minut autem). Čeká zde na vás fitness centrum, squash, bowling či pouze šipky nebo kulečník. Samozřejmostí je i příjemná restaurace.
  • Horolezecká stěna v Sobotce
  • Plavecký bazén v Jíčíně
  • Tenisové centrum Kosmonosy
  • Babylon v Liberci
  • Golf - Michalovice
  • Spinning centrum MB
  • Jízda na koních
  Kam za kulturou Jste prvně v Mladé Boleslavi a chcete si prohlídnout památky, či potřebujete doporučit krásné oblasti, kde načerpáte energii? Doporučujeme navštívit Škoda Auto Muzeum, které nabízí návštěvníkům prohlídku unikátní sbírky automobilů značky Laurin & Klemen a Škoda. Automobilka Škoda se může pochlubit stoletou výrobní tradicí, mezi exponáty nechybí první vůz, který byl vyrobený právě v Mladé Boleslavi.   Český ráj: je nejkrásnější chráněnou krajinou oblastí, kde se prolínají rozmanité přírodní krasy s bohatými historickým památkami. Atraktivitou Českého ráje jsou přírodní skalní města.

 

Restaurace Rychta

nachází se v přímé blízkosti Penzionu EVA „přímo přes ulici“. Jedná se o klasickou restauraci, která byla v nedávné době zrekonstruována. V základní nabídce naleznete hotová jídla, pizzy, minutky a saláty.

 

Restaurace Pictures (Kosmos)
Příjemná a stylová restaurace poblíž našeho penzionu, kde si z jídel vybere úplně každý. Jsou zde pro vás připraveny steaky, hotová a minutková jídla, saláty, obědy i večeře za příznivou cenu.

 

Pizzeria La Vittoria
Krásná a útulná pizzerie, kde si jistě každý vybere. Tato pizzeria se nachází v těsné blízkosti Penzionu EVA.

 

Denní lázně Láskov
V našich nově vybudovaných denních lázních najdete to nejlepší z moderní péče spa, balneoterapie a wellness v pohodlí a v čase, který Vám bude vyhovovat. 

Mapa

Centrum 100m
Autobus 100m
Vlak 2km
Velká mapa